T B K - 2000

 

Обращение Правления к жильцам «ТВК – 2000»
Шановні мешканці ОСББ «ТВК –2000»!   

 

Під час прийому-передачі справ від попереднього голови правління новому, стало відомо, що матеріальне становище ОСББ «ТВК – 2000» виявилося жахливим - виявлено ВЕЛИЧЕЗНУ заборгованість ОСББ «ТВК – 2000» перед постачальниками послуг - понад 600 000 грн.


Ця заборгованість виникла в результаті:

1) несплата мешканцями деяких квартир постачальникам послуг протягом декількох місяців (майже 222 тис. грн. – відповідно до попереднього звіту ревізійної комісії ОСББ «ТВК-2000»); 

 

2) зловживання службовим становищем з боку попереднього керівництва, нецільового використання коштів Об’єднання, значне перевищення витрат, передбачених кошторисом (майже 400 тис. грн. – відповідно до попереднього звіту ревізійної комісії ОСББ «ТВК-2000»).

 

За період роботи старого правління в судовому порядку с ОСББ було стягнуто  заборгованість на користь  Київенерго на загальну суму – 247 314 грн.

 

На сьогодні ОСББ «ТВК – 2000» отримало попередження від Київенерго про відключення будинку від електропостачання у зв’язку з заборгованістю!


Правління вживає термінових заходів щодо вирішення питань заборгованості з постачальниками послуг.

 

Нове правління інформує про тимчасову відмову від консьєржів з 1 квітня 2016 року, оскільки згідно рішення зборам  ОСББ «ТВК–2000» утримання консьєржів, видаючи їм готівку отриману незаконним шляхом (збором з орендарів), заборонено.

 

Попереднє правління  виплачувало консьєржам готівку, які вони збирали з оренди квартир, що є грубим порушенням законодавства.

 

Посадові особи попереднього правління незадоволені своїм звільненням, обіцяли написати скарги в усі інстанції. Ними вже написані скарги до Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації та інші установи. Тому можливі перевірки роботи ОСББ з самих різних контролюючих організацій і порушувати закон в частині утримання консьєрж за рахунок оренди не можна.

 

Доцільність утримання консьєржів буде розглянуто на наступному зібранні членів ОСББ «ТВК- 2000», в рамках затвердження кошторису на 2016 рік, яке планується провести в найближчі 2-3 місяці, після підготовки нового Статуту ОСББ «ТВК- 2000» та проведення ревізії фінансово-господарської діяльності попереднього правління.

 

Про ревізію фінансово - господарської діяльності ОСББ «ТВК- 2000» та роботу правління ви можете ознайомитись на сайті: TBK-2000.io.ua


Рекомендації щодо поліпшення роботи правління ви можете написати на електронну адресу               TBK-2000@i.ua,  або викласти голові правління в особистій бесіді відповідно до графіка прийому мешканців: понеділок; четвер з 18 до 20 годин.

 

Якщо мешканці парадних хочуть утримувати консьєржів самостійно до зборів ОСББ «ТВК- 2000», то вони можуть зібрати ініціативну групу і самостійно оплачувати їх роботу.

 

Правління ОСББ «ТВК- 2000»                                                         Создан 21 мар 2016 
Flag Counter