T B K - 2000

Шановний Cпіввласник ОСББ «ТВК-2000»!
                          Шановний Cпіввласник ОСББ «ТВК-2000»!

Пропонуємо вашій увазі відповідь Правління на так зване запрошення Ініціативної групи, яка має намір провести в робочий час 20.04.2017 року в приміщенні Солом’янської РДА м. Києва позачергові Загальні збори співвласників ОСББ "ТВК-2000", на її звинувачення. 

 

1. З листа Ініціативної групи: Правління працює не колегіально і не прозоро, три з п'яти членів Правління не брали участі в підготовці звіту та не поділяють його зміст, звіт на засіданні Правління не обговорювався та не затверджувався.

Відповідь: Правління всі рішення приймає прозоро. Питання підготовки та проведення Загальних зборів співвласників ОСББ обговорювалися та затверджувалися на трьох засіданнях Правління, а саме 11.01.2017 р. протокол № 1, 18.02.2017р. протокол № 2 та 13.02.2017 року протокол № 5. В підготовці питань до Загальних зборів  приймали участь всі члени Правління.

На засіданнях Правління були розглянуті і затверджені наступні питання: порядок денний, штатний розклад, кошторис, порядок інформування Співвласників та інші питання.

Для уникнення фактів корупції, розкрадання грошових коштів, перед укладанням будь-яких договорів всі пропозиції обговорювалися на засіданнях Правління.

З копіями протоколів засідання Правління Співвласники мають можливість ознайомитися на сайті ТВК-2000.io.ua, в розділах ОБЩЕНИЕ С ЖИЛЬЦАМИ (ФОРУМ) та ИНФОРМАЦИЯ О РАБОТЕ ОСББ "ТВК-2000".

 

2. З листа Ініціативної групи: Правління працює не ефективно, 6 питань з 13, внесених до ПОРЯДКУ денного, знято з розгляду по причині їх непідготовленості для обговорення, вдруге поспіль не підготовлений для розгляду головний документ Об'єднання - Кошторис на 2017 рік. За результатами проведеного голосування та опитування взагалі жодне рішення не прийнято.

Відповідь: Частина складу Ініціативної групи не є Співвласниками ОСББ "ТВК-2000", громадянами, які незареєстровані і не проживають в нашому будинку, а також Співвласниками, які незаконно збільшили свої квартири за рахунок технічних приміщень, мають значну заборгованість по оплаті за надані їм послуги (ПАТ "Київенерго" та інші), наполягають на тому, щоб в нашому будинку повністю і на завжди відключити гарячу воду, тобто мають конфлікт інтересів.

Певно, що Правління, яке намагається навести порядок в ОСББ "ТВК-2000" цим людям не потрібне. В результаті їх безвідповідальної діяльності не були прийняті важливі для життєдіяльності ОСББ документи, у тому числі не був прийнятий Кошторис, Штатний розклад, не було укладено договір зі структурою, яка б охороняла прибудинкову територію ОСББ замість "дідусів", які збирають гроші з власників машин і ні за що не відповідають,  та інші питання.

 

3. З листа Ініціативної групи: Правління не виконало рішення Загальних зборів щодо подачі позовів до суду на попередніх посадових осіб ОСББ .

Відповідь: Правління провело консультації з юристами, які зробили висновок, що до закінчення проведення слідчих дій по відкритому кримінальному провадженню відносно колишніх керівників ОСББ, суд не прийме позитивне рішення на користь ОСББ.

Правлінням написано 25 заяв до правоохоронних органів на бездіяльність працівників поліції. Заяви передали особисто Генеральному прокурору і Міністру МВС. В даний час прийнято кадрові змін в слідчому відділі НП Солом'янського району та матеріали направлені для проведення бухгалтерської експертизи. Після отримання висновків експертизи матеріали розслідування будуть направлені до суду.

 

4. З листа Ініціативної групи: Правління при виконанні Кошторису Об'єднання на 20І6р. використовувало кошти не за призначенням, чим порушило вимоги Ст. 10 Закону України «Про ОСББ», ч.3 Ст. 13 Статуту ОСББ.

Відповідь: Більшість пунктів Кошторису на 2016 рік виконано, про що всім Співвласникам була роздана інформація перед Загальними зборами.

Частина робіт була виконана силами адміністративного і технічного персоналу  та не байдужими  Співвласниками ОСББ, тому частина грошей була заощаджена.

Згідно Акту ревізії від 03.02.2017 року фінансово – господарської діяльності ОСББ "ТВК-2000", яку зробила Ревізійна комісія в складі Марченко М.М., Кравченко А.М. та Гура Ю.В. (членів Ініціативної групи) фактів використання коштів не за призначенням не виявлено!

 

5. З листа Ініціативної групи: Правління порушує вимоги ч.2 Ст. 32 Закону України «Про ЖКП», неправомірно використовувало завищені тарифи для Співвласників на теплову енергію та застосовує тарифи Київенерго на централізоване гаряче водопостачання.

Відповідь: Правління проти того, щоб окремі Співвласники ОСББ, зокрема Головненко С.М. нав'язували нам "свої" розрахунки за гарячу воду. Весь Київ платить 83,10 грн. за один кубометр гарячої води, а Головненко С.М. наполягає, що ціна повинна бути плаваюча 130 - 260 грн. за один кубометр гарячої води.

В цьому випадку постраждають найбільш незахищені Співвласники нашого будинку, ті, які користуються субсидіями, пільгами і у яких невеликі квартири, яким держава не буде компенсувати таке незрозуміле підвищення ціни за гарячу воду.

Щоб досконально розібратися з даним питанням, Правління написало листи до відповідних організацій і коли отримаємо відповіді, то буде доведено їх зміст до всіх Співвласників.

 

6. З листа Ініціативної групи: Правління не виконало жодного пункту, передбаченого Кошторисом на 2016р. щодо підготовки будинку до опалювального сезону 20I6-2017р., чим спричинило різке погіршення стану опалення в будинку.

Відповідь: Правління належним чином підготувалося до опалювального сезону 2016 - 2017 років. Підготовку до опалювального сезону було перевірено ПАТ "Київенерго", на що був виданий відповідний дозвіл на експлуатацію. Без цього дозволу опалення в будинку не було б підключено.

 

7. З листа Ініціативної групи: Протягом останнього року Правління не вжило жодних заходів щодо налагодження обліку споживання гарячої води, що привело до збільшення неплатежів мешканцями будинку.

Відповідь: Правління розпочало роботу 01.03.2017 року. Неплатежі мешканців будинку складали 222 тис. грн. Станом на 1 листопада 2016 року платежі скоротилися до 51 тис. грн. - це говорить про те, що Правління приділяло цьому питанню належну увагу і проводило  повсякденну роботу, спрямовану на погашення заборгованості Співвласників. В даний час проводиться перевірка лічильників гарячої та холодної води.

 

8. З листа Ініціативної групи: Правління на зборах наголосило на тому, що його члени не є спеціалістами і не знають як правильно вирішувати нагальні для ОСББ питання, тому Загальні збори були змушені створити робочі групи по підготовці кошторису, вивченню питань по енергозбереженню та покращенню опалення будинку.

Відповідь: Правління постійно  проводить роботу, необхідну для нормального функціонування ОСББ на належному рівні.

          На Загальних зборах співвласників була створена безоплатна робоча група по вивченню питань по енергозбереженню та покращенню опалення будинку. Членів робочої групи Правління запрошувало на своє засідання, але жодної пропозиції від неї по енергозбереженню та покращенню опалення будинку так і не надійшло. А пройшло вже більше місяця з дня проведення Загальних зборів.

Також одним з членів Ініціативної групи був перевірений Кошторис, який склали Члени Правління. В результаті ретельного перерахунку всі дані в обох кошторисах збіглися.

 

9. З листа Ініціативної групи: Всі ці факти свідчать про те, що Правління повторює помилки попередніх посадовців. Ці дії Правління привели до утворення і зростання нового боргу ОСББ перед ПАТ Київенерго за, спожиту теплову енергію. За офіційною інформацією тільки за період з листопада 2016р. по березень 2017р. новий поточний борг значно виріс та вже складає майже півтора мільйони гривень. Це може привести до не підключення до опалення будинку в наступному опалювальному сезоні.

Причиною такого стану є нерозуміння Правлінням суті розрахунків та нехтування вимогами чинного законодавства. Разом з тим, Правління не дослуховується до ділових порад, розповсюджує неправдиву інформацію та вводить мешканців в оману.

Відповідь: Діюче Правління ніколи не повернеться до тих методів роботи, за якими працювали Тугай А.С. і Головненко С.М., будучи Головами Правлінь.

Документів, які б підтверджували що протягом 16 років гроші від орендарів використовувались на потреби ОСББ не має.

А це більше 1 000 000 грн.!

 

Діюче Правління ніколи із орендарями не поверне готівковий розрахунок, як би того не хотіли окремі члени Ініціативної групи.

Правління уклало з усіма орендаторами договори і всі кошти надходять на банківський рахунок ОСББ, а не йдуть в кишені керівникам ОСББ. Від оренди в 2016 році ОСББ отримало 327 400 грн. - при всіх попередніх Правліннях левова частина цих грошей "розчинялася в повітрі” або розкрадалася.

 

На сьогоднішній день неплатежі Співвласників ОСББ складають

425 346 грн.

Деякі члени Ініціативної групи принципово не платять за надані їм послуги, за рахунок чого щомісяця збільшується борг ОСББ перед ПАТ "Київенерго" та іншими постачальниками послуг.

 

Наводимо борги деяких членів Ініціативної групи:

Кв. 44 Пінчук О.Й.  - борг 3185 грн.; кв. 111 Полищук Л.С. – борг 4550 грн.;

кв. 113 Корендюк М.Н. (Мазай С.А.) – борг 1976 грн., кв. 114 Молчанова О.О. – борг 7771 грн.; кв. 135 Шевчук Л.С.  – борг 2959 грн.; кв. 136 Бондарь М.В. – борг 8302 грн.; кв. 142 Головненко С.М. – борг 3267 грн.; кв. 143 Тимохина В.О. – борг 2313 грн.; кв. 159 Контурко В.Т. – борг 5979 грн.

 

Крім того, Співвласник квартири № 135  незаконно збільшила свою квартиру за рахунок технічних приміщень, які належать всім Співвласникам ОСББ, а Співвласник квартири № 136 намагалася незаконно збільшити свою квартиру за рахунок технічних приміщень. Вона збудувала кімнати, але з незалежних від неї причин не довела це до кінця.   

Представниками КМДА зафіксовано факт незаконно збільшення квартир за рахунок технічних приміщень, але поки остаточне рішення по цих квартирах до теперішнього часу не прийнято.

Деякі члени Ініціативної групи намагалися нав’язувати Правлінню  ремонт даху будинку за  99 000 грн, при тому, що її взагалі ремонтувати було не потрібно.

 

Також Правлінню пропонували ремонт технічного приміщення за 20 634 грн., яке ми зробили за 1 800 грн. та інші "космічні" проекти, при цьому говорили, що це "бізнес". ОСББ "ТВК-2000" не потребує такого "бізнесу" за рахунок Співвласників!

 

Також вважаємо що не потрібно на догоду деяким Співвласникам будинку нав'язувати незрозумілі ціни на гарячу воду та її відключення назавжди.

 

          Члени Правління мають чималий  досвід роботи на керівних посадах в державних і комерційних структурах, тому в змозі приймати адекватні рішення, які йдуть на користь Співвласників ОСББ "ТВК-2000" та не суперечать закону.

 

10. З листа Ініціативної групи: Виходячи з вище викладеного та на підставі Ст. 10

Закону України «Про ОСББ» ініціативна група у складі Ревізійної комісії ОСББ «ТВК-2000» та співвласників квартир №39,43,44,86,111,113,114,120,142,143,159  та 170 прийняла рішення щодо проведення позачергових Загальних зборів співвласників ОСББ «ТВК-2000».

Ініціативна група запрошує Вас на позачергові Загальні збори співвласників ОСББ «ТВК-2000», які відбудуться в четверг 20 квітня 2017 року в приміщенні Солом’янської РДА м. Києва адресою: Повітрянофлотський пр. 41, четвертий поверх, кабінет № 463. Реєстрація співвласників: з 18:00 до 18:30. Початок зборів: о 18:30.

          Відповідь: Хочемо зазначити, що згідно Статуту ОСББ "ТВК-2000" та Закону України про ОСББ: "Час і місце проведення Загальних зборів обираються зручними для більшості можливих учасників зборів".

20 квітня 2017 року випадає на четвер, тобто буденний, робочий день. Відповідно переважна більшість працездатних Співвласників ОСББ "ТВК-2000" буде в цей день знаходитися на своїх місцях роботи, а в більшості організацій різної форми власності робочий день закінчується з 18-00 до 19-00.

Тобто вибраний час проведення зборів ні як не можна вважати зручним для більшості можливих учасників позачергових Загальних зборів.

 

          Будівля адміністрації знаходиться за кілька кілометрів від нашого будинку і дістатися туди пішки для багатьох Співвласників, які є літніми людьми та інвалідами, буде не можливим. А скористатися громадським транспортом у годину "пік" буде досить важко, тим більше, що прямого сполучення громадського транспорту від будинку до РДА немає.

Тобто місце проведення позачергових Загальних зборів також  можна вважати не зручним для більшості Співвласників ОСББ "ТВК-2000".

З листа Ініціативної групи: Порядок денний:

1. Про відкликання діючого Правління Об'єднання у повному складі на підставі вимог Ст. 12 Статуту ОСББ «ТВК-2000» та проведення виборів нового складу Правління ОСББ «ТВК-2000».

2. Про затвердження нової редакції Статуту ОСББ «ТВК-2000».

Просимо Вас не бути байдужим, прийти на Загальні збори та допомогти у вирішенні нагальних питань нашого дому. Ініціативна група співвласників ОСББ «ТВК-2000»

 

Відповідь: Багато статей так званого нового Статуту суперечать Закону України про ОСББ і здоровому глузду, не кажучи вже про масу орфографічних та стилістичних помилок.

 

Висновки робити вам!

                                                                                              Правління ОСББ «ТВК-2000»Создан 18 апр 2017Flag Counter